KADRA PEDAGOGICZNA
.
- mgr Jolanta Katarzyna Szkopińska – dyrektor, nauczyciel dyplomowany, pedagog edukacji wczesnoszkolnej, specjalista z zakresu zarządzania oświatą
- mgr Magdalena Baińska – nauczyciel początkujący, oligofrenopedagog, logopeda, surdologopeda
- mgr Magdalena Bęben-Talarek – nauczyciel mianowany, pedagog wychowania przedszkolnego; nauczyciel języka angielskiego
- mgr Marlena Buze – nauczyciel dyplomowany, pedagog wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagog
- mgr Elżbieta Chmielewska – nauczyciel dyplomowany, pedagog specjalny i terapeutyczny, surdopedagog
- mgr Wanda Doering-Czyrzniewska – nauczyciel dyplomowany, pedagog nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym,
- mgr Ewa Grążawska – nauczyciel początkujący, pedagog edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, socjoterapeuta
- mgr Izabela Kahl – nauczyciel mianowany, pedagog edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej; nauczyciel języka angielskiego
- mgr Karolina Kulińska – nauczyciel początkujący, pedagog edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej; nauczyciel języka angielskiego
- mgr Grażyna Nawrocka – nauczyciel początkujący, teolog z przygotowaniem pedagogicznym, nauczyciel religii
- mgr Elżbieta Niewiadomska – nauczyciel dyplomowany, pedagog wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego
- mgr Ewa Nornicka – nauczyciel dyplomowany, pedagog wczesnej edukacji i pedagogiki korekcyjno-kompensacyjnej, oligofrenopedagog
- mgr Marta Zalewska – nauczyciel mianowany, społeczny zastępca dyrektora, nauczyciel wspomagający w oddziale integracyjnym, pedagog edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz rewalidacji osób upośledzonych umysłowo
- mgr Agnieszka Żurawska – nauczyciel dyplomowany, pedagog wychowania przedszkolnego, pedagog wczesnoszkolny
.
SPECJALIŚCI
.
- mgr Wiesława Cwynar – nauczyciel dyplomowany, psycholog
- mgr Aleksandra Szymańska – nauczyciel początkujący, logopeda
- mgr Magdalena Wasilewska – nauczyciel dyplomowany, rehabilitant ruchu, socjoterapeuta
ADMINISTRACJA I OBSŁUGA
.
- mgr Anna Stangreciak – starszy intendent
- mgr Aleksandra Augustyniak – starszy specjalista
- Anna Banakiewicz – pomoc nauczyciela w oddziale specjalnym
- Patrycja Ciesielska – pracownik obsługi
- Bożena Król – pomoc nauczyciela w oddziale dzieci 3-letnich
- Bożena Kruk – pracownik obsługi
- Agnieszka Kutta – pracownik obsługi
- Monika Marchlewska – pomoc kuchenna
- Jolanta Rogozińska – pracownik obsługi
- Katarzyna Zielińska – kucharka
- Katarzyna Olszewska – pracownik obsługi
- Krzysztof Bęben – konserwator